Druhy lekcí


Akvarobik

Je aerobní cvičení ve vodě, zaměřené na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a vytvarování těla. Vhodný pro ženy všech věkových kategorií, pro štíhlé i baculky. Pro ženy po operacích, pro ty, které mají problémy s vysokým krevním tlakem, se srdcem, s klouby, s páteří i pro těhotné ženy. Oproti ostatním formám aerobiku je to cvičení bez jakýchkoliv otřesů a tím nejúčinněji chrání nejen naše klouby, ale i kardiovaskulární systém.


Bodyform

Je cvičení aerobního charakteru, které obsahuje jednoduché choreografie v první části hodiny a ve druhé se zaměřuje na dynamické posilování problematických partií těla s využitím sportovního nářadí – gumiček, míčků, činek …


Powerjoga

Je dynamický styl cvičení, vycházející z jogy. Nejedná se o meditaci, ale o silové cvičení, které vyrovnává svalové disbalance. Obnovuje přirozenou pružnost páteře, zvyšuje sílu a ohebnost. Urychluje metabolismus a tak pomáhá spalovat tuky. Rozvíjí psychickou i fyzickou kondici.


Zumba

Jednoduché spojení aerobiku s latinskoamerickými prvky (salza, reggaeton, merengua, cumbie). Cvičení je založeno na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá rychlá část s pomalou a při této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnějšímu formování těla. Vhodná pro všechny, kteří chtějí zkusit něco nového, zábavného, bez ohledu na věk a kondici.